SARGĀSIMS MŪSU BĒRNUS - PRET EIROPRAIDU 2015 !

Sazināties ar petīcijas autoru

Šīs diskusijas tēma tika automātiski izveidota, lai apspriestu petīciju SARGĀSIMS MŪSU BĒRNUS - PRET EIROPRAIDU 2015 !.


Viesis

#26

2013-08-17 15:51

Nekaadu atbalstu shiim mauciibaam !

Viesis

#27

2013-10-04 22:14

Homoseksuālists līdzinās narkomānam – tas ir cilvēks, kam nepieciešama atbilstoša ārstēšana. Vai tad kāds ar pilnu saprašanu var apgalvot, ka narkomānija ir kaut kas cilvēkam jau kopš dzimšanas piemītošs? Tā nav ģenētiska, bet gan dzīves laikā iegūta anomālija. Tā ir slimība, kas jādziedina.”
Zinātniskā patiesība ir tāda, ka gēni mūs nekad nepiespiež kaut ko darīt; mēs varam gan veicināt, gan apspiest savas ģenētiski noteiktās tieksmes; gan lolot tās, gan pretoties tām. Ja mēs savas slieksmes pastiprinām tūkstošiem reižu, kaut vai, piemēram, tikai ar homoerotisku fantāziju palīdzību, vai tad nav tikai loģiski, ja mums ir grūti no tām atbrīvoties? Līdzīgā veidā mums visiem piemīt ģenētiska vajadzība ēst, bet ir iespējams arī veicināt šo vēlmi un pārēsties, jo ēšana sagādā baudījumu. Ja mēs tā rīkojamies bieži, mēs ne tikai veicināsim savu ģenētisko noslieci uz lieko svaru, bet arī atklāsim, cik grūti izskaust iesakņojušos paradumu.”
Popkultūra un politiskā retorika apgalvo, ka tikai un vienīgi sabiedrības izpratnes trūkums ir atbildīgs par patoloģijām, kas saistītas ar homoseksualitāti. Šāds vienkāršots secinājums ignorē psiholoģijas literatūrā bieži atrodamās atziņas, ka homoseksuālistus ietekmējušas nesaticīgas vecāku attiecības un seksuālā izmantošana.
Vēl viens faktors, kas varētu būt saistīts ar homoseksuālas personības attīstību, ir homoseksualitāti akceptējošās kultūrās nemitīgi atkārtotais sauklis: ”Esi tas, kas tu esi, un nekaunies no tā.” Tā dēļ daudzi jaunieši sāk eksperimentēt, lai ”konstatētu”, kas tad viņi īsti ir. Tieši šie eksperimenti var novest pie normālas seksuālās attīstības traucējumiem un apstāšanās. Vecumā, kad jaunietis dabiski tiecas idealizēt tā paša dzimuma vienaudžus, viņš var kļūt nespējīgs attīstīties tālāk, lai varētu veidot heteroseksuālas attiecības, gluži vienkārši tādēļ, ka viņš ir pārliecināts, ka ir homoseksuāls. Homoseksuālu attiecību praktizēšana ar laiku viņam kļūs par ieradumu. No šejienes arī kļūst saprotams, cik bīstami ir agrā jaunībā veikti seksuāli eksperimenti. Pusaudžiem būtu jāizskaidro, ka tas, ja viņus pievelk tā paša dzimuma personas, uzreiz noteikti nenozīmē, ka viņi ir homoseksuāli.”Tāpat kā vairums sarežģīto, komplekso uzvedības fenomenu un garīgo stāvokļu, homoseksualitāte (..) nav tikai bioloģiska vai tikai psiholoģiska parādība, jo to izraisa pagaidām grūti nosakāms skaits dažādu faktoru – ģenētiskie faktori, apstākļi, kādos noris augļa attīstība, (..) vide, kurā bērns nonāk pēc piedzimšanas (tajā skaitā vecāku, brāļu, māsu un sabiedrības ietekme), un būtiskās bērna attīstības fāzēs notikusi vairākkārtēja ārēja ietekmēšana, kas mudina viņu izdarīt konkrētas izvēles.” (Homosexuality and the Politics of Truth (1996)).

Viesis

#28

2013-10-04 23:12

Geju paraades un propogandu noliegt uz 100 gadiem !

Viesis

#29

2013-10-06 17:11

Kāds pasaules izvirtuļu grupējums ar savām aktivitātēm grib izrādīties un radīt jaunu ģimenes tipu tradicionālās ģimenes vietā . Es negribu lai to redz mani mazbērni Rīgas ielās un vispār pasaulē . Streipu vajag deportēt uz dzimteni un aizmirst kā par nekad nebijušu .

Viesis

#30

2013-10-08 14:26

Negribu lai visi eiropiesu "gomiki" piebrauc Rigaa.
SARGĀSIMS MŪSU BĒRNUS

#31 SARGĀSIMS MŪSU BĒRNUS

2013-10-14 20:00

true

#32

2013-10-22 07:01

jums visiem cilveekiem ir vnk aprobezzota domaashana!kaada jums dalja ko citi cilveeki dara?!dzivojat savu dziivi un tiesajat sewi nevis lienat citu iekshaa!!kada jums dalja kaa cilveks izvelas dzivot?!jus sakat taa ir slimiiba?jus esat slimi jo nesaprotat kas ir svariigs dziivee!!!

Viesis

#33

2013-10-24 10:57

Šai petīcijai ir ļoti būtiska loma tradicionālo ģimenes vērtību saglabāšanā Latvijas valstī

Viesis

#34

2013-10-24 20:38

Tas ir loti svarigi musu sabiedribai!

Viesis

#35

2013-10-25 12:55

Sen jau gaidīju šo petīciju! Eiropraidu 2015 gadā Rīgā nedrīkst pieļaut - lai visa pasaule redz, ka Latvija ir pret šīm nenormālībām!

Viesis

#36

2013-10-26 18:06

NEE -Pederastu propogandai !

Viesis

#37

2013-11-04 18:43

Neesi vienaldzīgs-no tā atkarīga Latvijas nākotne!

Viesis

#38

2013-11-04 20:28

No murgiem ir jāmostas !

Viesis

#39

2013-11-11 13:03

Pret geju un lezbiešu propagandu! Par tradicionāli orientētu cilvēku propagandu! Par ģimenes vērtībām!

Viesis

#41

2013-12-21 11:49

Aizliegt ar likumu visiem LR masu medijiem izmantot spēcīgas seksuālās references reklāmas nolūkos. Jebkādā veidā un formā pat interneta lapās. Reklāmas ar tāda veida referencēm nav atbilstošas sabiedrības kopējam labumam.

Viesis

#42

2013-12-26 11:50

Brinos, ka vel tik daudz latviesi ir tumsoni.Homoseksualisms nav nekada slimiba un nevienam nekaite.Par to laikam baidas un raksta tie,kas baidas "saslimt".

Viesis

#43

2014-01-20 12:14

Lāsts pār homosesuālistiem.Tikai Jēzus Kristus var glābt no šī lāsta.

Viesis

#44

2014-01-20 15:09

Atbalstu šo petīciju un priecājos, ka veselīgi domājošie apvienojas.

Viesis

#45

2014-01-23 14:47

slimiem cilvēkiem ir jāgriežas pie ārstiem pēc palīdzības , neviss ar savu idiotismu , stulbumu un savām slimības pazīmēm vēl jāuzspiež mums un mūsu bērniem šīs izvirtības.
20 gadus atpakaļ tādus cietumā lika , tagat tā esot pašsaprotama EURO norma .
ja nedzīvojat pēc Dieva bauslības , tad esiet NOLĀDĒTI viendzimuma izvirtuļu bars

Viesis

#46

2014-01-26 15:54

Praids ir tikai redzamais formaats. Tā ārējā izpausme caur plikumu, caur atkailinātību un pārspīlētu seksualitātes demonstrēšanu ir atklāts izaicinājums tiem, kas seksu uzskata par intīmu un privātu dzīves sfēru. Manam sunim, kas iet kucēs arī "pofig" kas vinu redz un kā vinš izskatās, kad vinš pie kuces ticis. Visa suņu skola ir aizmirsta,ir tikai dziņa!!! Mani vairāk kā šīs ārišķības uztrauc tas, kas tiek rafinēti, zem citām izkārtnēm, caur ES grantiem iefiltrēts izglītības sistēmā ar birku seksuālā audzināšana, bērnu tiesības utt. Tur vairs nav tikai dziņa, tur ir ļoti smalki aprēķināta politika, kā iedarboties uz bērnu psihi un nomainīt pamatjēdzienus visai nākošajai paaudzei...Mums izlemt, kā uz to reaģēsim "toleranti(lasīt: impotenti)" vai ieslēdzot veselo saprātu un skaidru reakciju.

Viesis

#47

2014-01-30 19:46

Nu pipec kur šī pasaule iekrīt

Viesis

#48 Re:

2014-01-31 08:21

#47: -

labdien

Es esmu Mr Jack Walman, likumīgu privātu aizdevumu aizdevējs ar atšķirību, Dievs baidoties cilvēks, es varu piedāvāt aizdevumus 2 % procentu likmi. Ja ir interese saņemt atpakaļ uz mani tagad pa e-pastu: jackwalman93@gmail.com

 

2%

#49 Mr Walman

2014-01-31 08:22

labdien
Es esmu Mr Jack Walman, likumīgu privātu aizdevumu aizdevējs ar atšķirību, Dievs baidoties cilvēks, es varu piedāvāt aizdevumus 2 % procentu likmi. Ja ir interese saņemt atpakaļ uz mani tagad pa e-pastu: jackwalman93@gmail.com
kinvik
Viesis

#50 Varavīksne pieder visiem,ne LTGHI-itiem !

2014-01-31 21:52

Izsaku absolūtu protestu visām iespējamām varām par pieļautu domu atļaut organizēt Rīgā 2015.gadā LBGTI saietu !!!