Izstāšanos no Eiropas Savienības

Sazināties ar petīcijas autoru

Šīs diskusijas tēma tika automātiski izveidota, lai apspriestu petīciju Izstāšanos no Eiropas Savienības.

A.B

#1

2012-05-30 20:38

Nē, ES
Вован

#2 Давай за!

2012-07-30 17:07

Молодцы! Правильная инициатива!
bumbulis

#3

2012-08-06 23:10

Nu idiots tu esi. Vispirms iedziļinies kas notiek un tad klaigā. Domā,ka tev būs vieglāka dzīve zem sarkanajiem?
Vito Vilks

#4 Oooo

2012-08-09 15:22

Jau 14 tavi klases biedri ir parakstījušies :D:D:D
bite

#5 bumbulis

2012-08-09 23:00

ļoti grib būt zem kāda apakšā. kur tad neatkarīgā Latvija?
Mareks Kalniņš

#6 Ko tas dos?

2012-08-16 06:15

Kāda starpība esam zem kāda vai neesam, ja problēma ir pavisam kur citur - katrā mūs un mūsu sagatavotības pakāpē un attīstības līmenī, kas nosaka, kā tieši mēs esam iesaistīti Latvijas attīstībā un pārvaldībā. Neko nemainot sevī un nākošā paaudzē, nekas nemainīsies. Izskatās, ka esat aizmirsuši savu neseno pagātni - uz ko tik nevēlāt vainu - krieviem un ES, bet ne jau tur vaina.
Būsiet Jūs ES vai nebūsiet, Latvijā nekas nemainīsies, kamēr Latvijas iedzīvotāji ar savām zināšanām, prasmēm un talantiem nekalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem. Es pret Jūsu avantūru.
Pētersons brauc uz Klaipēdu

#7 Re: Ko tas dos?

2012-09-12 00:00

#6: Mareks Kalniņš - Ko tas dos?

Iz Tevis: "Būsiet Jūs ES vai nebūsiet, Latvijā nekas nemainīsies, kamēr Latvijas iedzīvotāji ar savām zināšanām, prasmēm un talantiem nekalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem."

Un Tu? Neesi viens no mums, kurš tur būs vai nebūs ar saviem talantiem, prasmēm un zināšanām? Un kur ir tas Latvijas iedzīvotājs, kurš "kalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem"? Un kādi ir šie mērķi, kur tie izlasāmi??? Kamēr Latviju pārvaldīs partiju sistēma, kas kalpo ES kaklakungiem, tikmēr arī latvietim pastāvēs "skaidri definētie mērķi", kas grauj, pareizāk sakot, jau sen ir sagrāvuši visu ko var sagraut.

Diemžēl mēs varam tikai apmainīties ar demagoģiskiem komentāriem elektroniskā tīmeklī. Un jūtamies svarīgi - viedoklis izpausts - tātad viss kārtībā.

IvarArgaed

#8

2012-10-11 04:24

Latvijas nakotne ir Sveices un Singapuras valstu modelii
StopChemtrails

#9 Latvijai jāveido SAVS modelis!

2012-11-22 15:35

Iestāšanās ES ir nelikumīga!
Ar četru cilvēku (4) balsojumu Latvija ir ierauta iznīcības virpulī!
StopChemtrails

#10 Re:

2012-11-22 17:57

#3: bumbulis -

Kāpēc zem sarkanajiem? Vai neatkarīgi neprotam palikt - ne zem sarkaniem, ne melniem, ne raibiem?


Viesis

#11

2013-05-07 15:41

Latvijai nevajag laupītāju savienību, ja nekas nemainās ES vadības stilā atiecībās ar mazākum tautām , tad mums tur nav ko darīt !

Viesis

#12

2013-07-17 01:53

Es nebiju iestāšanos ES - jo nojautu sekas uzreiz, žēl ka LV pilsoņos tik daudz neapdomīgu... Nebūtu šodien tik jāmokās...pret apspiedējiem... Tomēr JA būtu ES valstu likumi ar vienādām tiesībām ienākumiem visiem , BEZ RIKTIERIEM NO ASV un un visiem semīt globiniem...tas īsumā...
eiro - NĒ!

#13 Re:

2013-07-17 11:39

#3: bumbulis -

Kārtējais nozombētais! Nodemonstrēji savu verdzisko dvēseli - ja nav vieni, tad būs citi. Stulbuma kalngals. Latvijai jāatbrīvojas no visiem okupantiem! Iedomājies, ka esam baigi brīvie? Jā, esam pavisam brīvi tagad no savas zemes - tā praktiski VISA ir IZPĀRDOTA!


Viesis

#14

2013-10-05 21:16

ES = PSRS

Viesis

#15

2015-04-24 14:49

Tāpēc ka vairs nav iespējams tā dzīvot un redzēt kā manu Tēvzemi pārdot!
0tto

#16

2016-01-05 08:09

Es arī neaizgāju uz referendumu par iestāšanos ES - mana pase ir tīra - tajā NAV ZĪMOGA par referendumu, bet ne par to ir stāsts. Kāpēc visi pieņem ka izstājoties no ES mēs automātiski būsim zem sarkanajiem ?  Mēs taču paliekam NATO. Un vēl nevar zinām kas kuram vairāk vajadzīgs , NATO mums vai mēs NATO. Ja NATO var savas raķetes novietot nieka 800 km no Maskavas tas viņiem ļooooti daudz ko nozīmē!