Apturēt Krievijas piekto kolonnu mūsu Tēvzemē!

Apturēt Krievijas piekto kolonnu mūsu Tēvzemē!

LR Saeimas deputātiem

Ministru Prezidentei Laimdotai Straujumai

Ar kaimiņiem jādzīvo mierā, bet ko darīt, ja kaimiņš ir lielkrievu šovinists un negrib dzīvot mierā?  Vismaz apturēt krievu 5.kolonnu šeit - Latvijā! Mēs pilnībā atbalstām valdošās koalīcijas partijas “Vienotība” un NA bažas par piekto kolonnu,Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces un Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas centienus būt vienotiem, saskaroties ar Krievijas draudiem. Mēs īpaši atbalstām LR ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra Jāņa Iesalnieka stingrus un nelokāmus novērtējumus sociālajos tīklos (Krievijas un krievu jautājumā). Bet “mazināt” 5. kolonnas ietekmi Rīgā un Latgalē jau ir par maz!

Putina autoritārā varas vertikāle ir bīstama gan Latvijai, gan citām kaimiņvalstīm. Ir skaidrs, ka Krievijas agresijas gadījumā pret Latviju un citām kaimiņvalstīm nepilsoņi un Krievijas pilsoņi ar uzturēšanās atļaujām palīdzēs agresoriem un okupantiem, pat ar ieročiem rokās. Vai mēs esam gatavi gaidīt? Nacionāli domājošajiem politiķiem beidzot vajag kaut ko darīt!

Mums jānodrošina proaktīvā sabiedrības aizsardzība, ieskaitot promaskaviskos spēkus (nepilsoņi un Krievijas pilsoņi ar uzturēšanās atļaujām) preventīvo izvietošanu atsevišķās LR IeM un drošības iestāžu uzraudzības teritorijās. Tikai tad Kremļa aģenti nevarētu radīt nopietnu kaitējumu Latvijai! Mums vajag saglabāt tautas dzīvo spēku, gaidot palīdzību no NATO sabiedrotajiem. 

 

 


Kaspars Mežavilks    Sazināties ar petīcijas autoru