Kauns par Latviju un latviešiem!

Quoted post


Viesis

#1

2012-03-19 23:14

Paklau tu idiot, neviens nav teicis, kad tagad te būs dekonolizācija!
Paraksti tiek vākti par personām, kas nostājās pret Latvijas satversmi.
Iedziļinies lietas būtībā! Bet tu jau to nespēj, jo tev par daudz šaura tā pierīte.
Un par krievu valodu-lūdzu nevajaga pārspīlēt. Krieviem pašiem ir jāņem kājas apakšā un jāapgūst latviešu valoda. Turklāt latvieši krievu valodu zin, un ļoti labi. Pietiekami, lai strādātu arī ar NVS valstīm, tikai lūdzu atceries-šī nav NVS valsts, bet gan ES valsts.

Atbildes


Viesis

#3 Re:

2012-03-20 13:09:43

#1: -

Mani latvieshu draugi , krievu valodu loti slikti zin, pat atbildeet nevar uz elementariem jautajumiem!!

Krievi latviesu valodu saprot daudz labak. Kam taa tava latviesu valoda ir vajadziiga??? Sii pat nav ES valsts sitaa Valsts ir NEKAS. Latviesi tik dirsaa lien lai kaa suniem pamestu kaadu kumosu, kuru valdiiba atri sabaazh savaas kabataas, taa tava isstaa Latvija patriot debiilais, kurai ir uz teviim uzsplaut. Tikai NVS vastis drriz uzdirisiis virsuu Latvijai a r visu muldesanu un velmi krievus padziit, tu lasi ko tavi kolegi raxta, NEJAU tika probleema ir satversmee bet gan JUUS velaties lai krieviem te ne teiksanas nebutu ne arii dziivosanas, tu esi pilniigs idiots!!!!! pats neko nesajeedz !!!!


Viesis

#12 Re:

2012-04-11 19:22:23

#1: -

Nejauc satversmi ar diskriminaciju