Оставить памятник освободителям Atstat Uzvaras piemenekli

Quoted post


Viesis

#20 Re: Re: Re:

2012-03-20 15:00

#19: Janeks - Re: Re:

Janeks, Jūs esat slims cilvēks!!!! Man Jūs ir žēl!!!

Atbildes


Viesis

#22 Re: Re: Re: Re:

2012-03-20 15:31:57

#20: - Re: Re: Re:

Man gan šķiet, ka Janekam viss ar veselību ir vislabākajā kārtībā! Un vēl ir pašam sava Valsts kuras godu aizstāvēt-visu cieņu viņam! Būtu vairāk šādu savas Valsts patriotu!


Viesis

#34 Re: Re: Re: Re:

2012-03-21 00:51:29

nacionālists

#56 Re: Re: Re: Re:

2012-03-23 22:47:23

#20: - Re: Re: Re:

Ko Janeks pateica nepareizi? Viņš nevienu nepareizu teiku neuzrakstīja,

Orākuls

#147 Re: Re: Re: Re:

2012-04-16 04:06:16

#20: - Re: Re: Re:

Žēlo labāk pats sevi! 100% pats esi krievvalodīgais!

Janeks, atšķirībā no tevis, vismaz zin vēsturi un reālus faktus - slimi ir tie, kas pastrādāja šos šausmīgos kara noziegumus un tie, kas pēc tam ar aizlietu purnu mīcās gar pieminekli godinot tos.

Besī līdz riebumam tie krievi, kas neuzskata par vajadzīgu iemācīties tās valsts valodu, kurā dzīvo, kas nozīmē to, ka paši ir pilnīgi lohi, neciena ne valsti, ne tās nacionālos iedzīvotājus - tautu, ne valsts likumus; nezin ne sūda par vēsturi, bet vienmēr atļausies kko ''gudru'' dirst; krievi, kas par pieminekļa nenojaukšanu balso tikai tāpēc, lai būtu kur aiziet un aizliet purnu, un par to ko šis piemineklis apzīmē un kas ar to ir saistīt ir pilnīgi pie dirsas un nezin ne sūda!

Es zinu, ka VISS ir aizgājis par tālu - starp latviešiem un krievvalodīgajiem valda naids, bet kurš tad pirmais sāka, KO?!!

Es pats labprāt jūs visus sabāztu lopu vagonos un aizsūtītu uz Sibīriju... pēc tam varētu Latvijā uzcelt pieminekli par godu šim notikumam un visi varētu reizi gadā to nosvinēt... Ko?!!! Labāk svinēt katru mēnesi!

Neviens no šiem krieviem šeit jau nav lasījis grāmatas par uz Sibīriju izsūtītajiem vai ne? Būtu lasījuši (ja mācētu), tad varbūt jūsu pauros kaut kas arī izdīgtu, un saprastu ko Jūs šeit visi cenšaties saglābt - VISNEŽĒLĪGĀKOS PRET CILVĒKIEM VĒRSTOS KARA NOZIEGUMU PIEMIŅAS SVĒTKUS

Jūs vienkārši cenšaites savus sūdus mālēt baltus, tas arī viss!