Оставить памятник освободителям Atstat Uzvaras piemenekli

Dzintars

#701 Re: pretrunas

2013-10-29 14:19

#24: kārlis - pretrunas

Neviens mūsu valsti un godu neaiztiec!, kā jus nesaprotat! manā gimenē gāja bojā daudz cilvēku!, un es apmeklēju pieminekli lai godātu savus radus un citus kuri aizstavēja! mūs!!!
Atveriet Acis!! vienkarši mūs mēgina sadalīt un sastridēt!! jo nedraudzīgo pūli , ir vieglivaldīt un manīt!!!

Dzintars

#702 Re: pretrunas

2013-10-29 14:40

#24: kārlis - pretrunas

Ne tikai KRIEVAM ir problemas ar šo datumu, bet arī Anglim, Amerikanim, Cheham, Frančim, un visai antihitlera koalicijai + visiem kas ir cietis no fašistiskā režīma,ja jūs vēlaties svinēt 16 martu, sviniet kādas problēmas, bet priekš kam jāpropogandē neofašismu? Krievi taču NESVIN masu deportācijas uz GULAGu!Katrs bijušās PSRS iedzivotājs, dzirdot par masu deportaciju uz GULAG'u, nožēlo par to un uzskata to par melno lappusi savā vēsturē. Vai jums būtu patīkami ja Krievi svinētu masu deportācijas uz GULAGu? Man nē, jo tas ir amorāli. Kāpēc tad jūs svinat amorālo cilvēku slepkavošanu? Kāpēc jums ir tāda reakcija uz to pieminekli? Kad Lielbritānijas iedzivotajs apcuraja Brīvības pieminekli, un norādīja tam savu resnu, pliku dirsu, kur bijāt jūs, Latvijas goda aizstāvis? Gribās slepkavot cilvekus? Brauc uz piemēram Turciju, vini tur tevi uzskata par baltu suudu, neticiigo un ej viņus slepkavo, rēķinies ar to, ka turki nav pieminekļi, viņi tev tur sados ja nenogalinas.


Viesis

#703

2013-10-29 16:56

когда-то мы всем городом сдавали деньги на этот памятник... Интересно, а почему не возмущались тогда те, кто хочет его снести?
Vaards

#704 :)

2013-10-29 20:12

#703: -

Pazīstu divus, kas grib savus rubļus atpakaļ! Vēlams betona bluķa veidā no pieminekļa pamatiem.

 

Bet nepauda sašutumu tamdēļ, ka nevarēja paust - bija okupēti (atbrīvoti). Kamēr esi atbrīvots, nedrīksti runāt pretim atbrīvošanai, savādāk atbrīvos pavisam, no dzīvokļa, ienākumiem un pat no ķermeņa varbūt atbrīvos. Nav jau nekādi švakie atbrīvotāji -  bija īstie!

Šis ziņojums tika dzēsts saskaņā ar mājas lapas administratora lēmumu (Rādīt detaļas)

2013-10-29 21:50



Viesis

#706

2013-10-31 13:24

нацики не пройдут! осталось совсем не много времени для больших перемен. :)

Šis ziņojums tika dzēsts saskaņā ar mājas lapas administratora lēmumu (Rādīt detaļas)

2013-10-31 14:56



Viesis

#708

2013-10-31 16:55

No comment
neoperkonkrusts

#709 Re: Re: pretrunas

2013-11-01 17:55

#700: Janis - Re: pretrunas

Jūs ,laikam parak mazi inofrmeti,par tam temam kuriem ierakstija.Aiz vien teikšu par to, kā Krievija NEKAD neSVINEJA(!)upuru dienas(to laikam dara tikai viena no Baltijas valsti),bet Stalinisma upuras piemiņas diena Krevija vēnmer notiek(starp citu bija šonedeļ)Bet domas materializacijas teorijā-Latvijai venmer jabut par upuri,tik daudz bļaut par to ka esi mužiga upure, tad to ,par to tikai ari pienakas...Un par Kiniešiem-neaizmirstet par sēngadigu kiniešu gudribu.Vini parak gudrie lai aizkarot teritoriju ar armiju(to pec tam jauztur)(cik stulbi uz taidem salauz sev mugur kaulu amerikosi,vini taču nevar uzturet kartibu neviena akupetaja teritorija ,lab ka pietiek smadzeņus bombet liviju ar Franču rokam...)Isuma :azie';si aiznems teritorijas  legitimi un klusi(nu,ja citreiz ne parak ,ka tagad eiropa to pamanija ka vinus paliek -pārak)un viena diena tu saprotis ka apkart tevim jav azieši nevis eiropieši lai ari cita tautiba...


Viesis

#710

2013-11-02 17:07

В церкви Петра есть фотография -горит шпиль, попал фашистский снаряд...
Война - это горе, боль, страдания. Кто ратует за снос памятника - тот никогда не задумывался о быстротечности жизни, о хрупкости бытия. Мне кажется, этот человек никогда не терял близких....

Viesis

#711 предложение

2013-11-04 10:48

памятник т.н. свободы надо перевести в другое место,потому что приезжающие европейские туристы справляют на него естественную нужду. На месте памятника построить хороший европейский туалет.

Viesis

#712 ттт

2013-11-04 10:51

латыССким патриотам лишьбы снести и разрушить.Не вы создавали ,не вам сносить. Пользуются чужим трудом. Театр т.н. национальный-бывший русский театр и построен русским обществом ,но успешно захапан и нигде даже не упоминается.Вообще-то надо бы петицию о возврате здания театра его владельцам.

Viesis

#713

2013-11-05 14:15

www.noncitizens.eu

подписывайтесь под петициией по негражданам!!!

Viesis

#714

2013-11-05 19:38

We piling piekrit,lai UZVARAS piemklis be aztiekt!

Viesis

#715

2013-11-06 22:44

Atstat Uzvaras pieminekli un viss!

Viesis

#716

2013-11-12 09:40

Да если вы будете сносить памятник на который приходят на 9 мая около миллиона людей, потом эта толпа вам что нибудь снесет! Уважать надо такие места тем более Латвия входила в состав СССР!!!!!!!!!!

Viesis

#717 717

2013-11-12 14:45

лучше снесите тупые бошки нацикам,достали уже

Viesis

#718

2013-11-28 13:40


это государство ничего не построило за 20 лет,убило невинных людей ,но в сносе и разрущении преуспело.
Дмитрий

#719 памятник победы

2013-12-12 06:36

Жалко, что в Риге такие мудаки у власти. Печально, что народ страдает от криворукого управления Ригой и страной... Категорически не согласен с тупой идеей сноса.
help me

#720 jloan helper

2014-01-22 05:51

Good Day Ikviens šajā vietnē,, es tikai gotten palīdzību no Isabelle Aleksandra kundzes ar aizdevuma summu 5000 ls viņa ir Dieva baidoties sievieti, lūdzu, palīdziet man pateikties viņai par palīdzību un veikt visas savas sāpes un skumjas prom viņas e-pasts ir usaloanfinancialfirmss64@gmail.com

kredīta piedāvājums starp īpaši

#721

2014-02-01 15:54

aizņemties naudu, jums ir noraidījusi
bankām un finanšu iestādēm. Jūs esat laipni gaidīti.
Es jūs informēt, ka es esmu indivīds
ar bāzi 650. 000.000 € Es ieguldīti gatavs
starp īpaši. Tad par katru kredīta pieteikumu, ka esmu: _prêt
auto_prêt iegādāties maison_prêt, lai atmaksātu savu
crédit_prêt, lai finansētu savu projektu. Esmu gatavs tikai tām personām,
ar labu raksturu un spēj rembourssez mani Plaisantins atturēties.;
lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu franck.punto @ gmail.com
paldies

  kredīta piedāvājums starp īpaši.
kredīta piedāvājums starp īpaši

#722 kredīta piedāvājums starp īpaši.

2014-02-01 15:55

emprunter de l'argent, vous avez rejeté les
banques et les institutions financières. Vous êtes les bienvenus.
, je peux vous informer que je suis une personne
base avec le 650e J'ai investi € 000 000 prêts
entre particulier. Ensuite, pour chaque demande de prêt que j'ai: _prêt
auto_prêt achat maison_prêt de rembourser votre
crédit_prêt pour financer leurs projets. Je suis prêt uniquement aux personnes
de bonne moralité et capable de me rembourssez Plaisantins s'abstenir.,
s'il vous plaît contactez-moi par e-mail franck.punto @ gmail.com
Merci offre de prêt entre particulier.
kredīta piedāvājums starp īpaši

#723 kredīta piedāvājums starp īpaši.

2014-02-01 15:56

aizņemties naudu, jums ir noraidījusi
bankām un finanšu iestādēm. Jūs esat laipni gaidīti.
Es jūs informēt, ka es esmu indivīds
ar bāzi 650. 000.000 € Es ieguldīti gatavs
starp īpaši. Tad par katru kredīta pieteikumu, ka esmu: _prêt
auto_prêt iegādāties maison_prêt, lai atmaksātu savu
crédit_prêt, lai finansētu savu projektu. Esmu gatavs tikai tām personām,
ar labu raksturu un spēj rembourssez mani Plaisantins atturēties.;
lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu franck.punto @ gmail.com
paldies

  kredīta piedāvājums starp īpaši.

Viesis

#724

2014-02-09 13:10

Aizdevums ar ļoti vienkāršiem un īpašiem nosacījumiem
2000

#725 Aizdevums ar ļoti vienkāršiem un īpašiem nosacījumiem

2014-02-09 13:11

Privātā Sveiki Es piedāvāju aizdevumu 2000 € līdz € 500 miljoniem ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ir zems līmenis 4 % . Mums ir personas, kas piedāvā aizdevumus starp personām, kam nepieciešama nopietna mazajiem uzņēmumiem , personas investīcijas tikai 2 % līdz 4 % interese par pieprasīto summu likmi. Mēs padarīt vietējos aizdevumus un starptautisko aizdevumu , lai cilvēki visā pasaulē . Mūsu organizācija navbanka , un mums nav nécessitons daudz dokumentu . Taisnīgu un godīgu un uzticamu kredītu . Sazinieties ar mums šodien , un ļaujiet mums zināt naudas summu, jūs vēlaties maksāt . sazinājās ar manu e-pastu . peggynattacha.service@yahoo.fr