Apturēt Krievijas piekto kolonnu mūsu Tēvzemē!

Quoted post

Rostislavs Birks

#4

2015-04-17 12:26

Izraidīt visus krievus. Un punkts.

Atbildes

Donats no Latgales

#32 Re:

2015-04-23 14:00:49

#4: Rostislavs Birks -  

 Pamēģini, 'brašuli'! Tā vien uzprasāties dabūt pa purnu

Sku4no.com

#35 Re:

2015-04-23 19:40:24

#4: Rostislavs Birks -  

 Cik ta Jusu te paliks tad??? :D Un kam Jus esat vajadzigi arpus LV teritorijas...pat smiekli nak no tadiem neizglitotiem cilvekiem!!!


Viesis

#122 Re:

2015-04-28 13:19:19

#4: Rostislavs Birks -  

 Man ir kauns par Jums latvieši!! Tad izdzenam arī amerikāņus, ebrejus, nigerus, šarlatānus un visus pārējos, ko nu tur vairs! "Saurā latviešu domāšana novedīs pie tā, ka krievu tanki un karavīru masas karos mūsu zemē kopā ar amerikāņiem (NATO),masa latviešu ļaudis ies bojā, kaut gan pēc diviem pasaules kariem un dažādu rasu pārstāvju saplūšanas kopā, mūsdienās nemaz tik daudz tīīīīru latviešu nav palicis, kamēr vinū gimenes dzers savā zemē tēju un neuztrauksies,izzudīsim mēs visi, arī tie, kas te vāc tos parakstus, ja vien tas otrpus ekrāna nav ar dubulto zodu un pilnām kabātām ar naudu, kas būs pirmais, kas aizmuks no šejienes.. Sie paraksti neko labu nevēsta, tā tikai provokāciju un agresivitāti, kas ticiet man NEKO labu nepanāks, ka tikai un vienigi karu, karu, un vēlreiz karu! Man ir kauns par savu tautu, kas kopigiem spekiem nevis rada patriotismu, mundrina viens otru, bet kūda!!! Kauns!