Izstāšanos no Eiropas Savienības

Quoted post

Mareks Kalniņš

#6 Ko tas dos?

2012-08-16 06:15

Kāda starpība esam zem kāda vai neesam, ja problēma ir pavisam kur citur - katrā mūs un mūsu sagatavotības pakāpē un attīstības līmenī, kas nosaka, kā tieši mēs esam iesaistīti Latvijas attīstībā un pārvaldībā. Neko nemainot sevī un nākošā paaudzē, nekas nemainīsies. Izskatās, ka esat aizmirsuši savu neseno pagātni - uz ko tik nevēlāt vainu - krieviem un ES, bet ne jau tur vaina.
Būsiet Jūs ES vai nebūsiet, Latvijā nekas nemainīsies, kamēr Latvijas iedzīvotāji ar savām zināšanām, prasmēm un talantiem nekalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem. Es pret Jūsu avantūru.

Atbildes

Pētersons brauc uz Klaipēdu

#7 Re: Ko tas dos?

2012-09-12 00:00:21

#6: Mareks Kalniņš - Ko tas dos?

Iz Tevis: "Būsiet Jūs ES vai nebūsiet, Latvijā nekas nemainīsies, kamēr Latvijas iedzīvotāji ar savām zināšanām, prasmēm un talantiem nekalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem."

Un Tu? Neesi viens no mums, kurš tur būs vai nebūs ar saviem talantiem, prasmēm un zināšanām? Un kur ir tas Latvijas iedzīvotājs, kurš "kalpos kopīgam, skaidri definātam/iem mērķiem"? Un kādi ir šie mērķi, kur tie izlasāmi??? Kamēr Latviju pārvaldīs partiju sistēma, kas kalpo ES kaklakungiem, tikmēr arī latvietim pastāvēs "skaidri definētie mērķi", kas grauj, pareizāk sakot, jau sen ir sagrāvuši visu ko var sagraut.

Diemžēl mēs varam tikai apmainīties ar demagoģiskiem komentāriem elektroniskā tīmeklī. Un jūtamies svarīgi - viedoklis izpausts - tātad viss kārtībā.