Kauns par Latviju un latviešiem!

Kauns par Latviju un latviešiem!

Latvijā dzīvo nepietiekami gudri cilvēki, lai saprastu to, ka ne jau Krievi vainīgi Latvijas smagajā situācijā, bet gan Latvijas Valdība! Kā te raksta daži Latviešu "patrioti":"LAI TIE KRIEVI BARUC PROM!!" vai tiešām domājat ka no tā visi sāksim labi dzīvot? Krievi aizbrauks būs viss tas pats, tad sāksiet rakstīt lai visi pensionāri brauc prom? Visus no Latvija neizdzīs, tad Latvijā paliks tūkstoši cilvēku nevis miljoni. Un kas tās par muļķībām ka nevienam te nav vajadzīga krievu valoda?!!! Latvijā labu darbu atrast nezinot krievu valdodu tā ir problēmā, katrā lielā vai mazā uzņēmumā ir saskarsme ar krieviem, to saprot tikai tie latviešu kuri sadarbojas ar NVS valstīm.

Ko rāda Latvijas televīzija? Krievu seriālus, filmas, raidījumus, ja to nebūtu ko mēs skatītos? raidījumus kuriem jau 10 gadi un vecās filmas?! Aizliedziet Latvijas kanālos rādīt visus krievu izlaidumus! Man kauns par Latvijas šoviem kuri ir visszemākajā līmenī, pat žūrijas nejēdz ēterā pateikt ko jēdzīgu.

Kapēc no Latvijas brauc prom Latvieši? Tas ir Valdības panākums.

Parakstīt šo petīciju

By signing, I authorize Jānis Kepars to hand over my signature to those who have power on this issue.


VAI

Jūs saņemsiet e-pastu ar hipersaiti, lai apstiprinātu savu parakstu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijas.com to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.

Apmaksāta reklāma

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...