Mana māte atņēma man 14 gadus manas dzīves.

Mana māte ir tik ļauna, ka ir tiesīga saukties par raganu. Šīs spējas mantoju es, bet lietoju tās caur sirdsapziņu. Tomēr mēs karojam jau 14 gadus par mūsu kopīgajām finanšu pratības spējām.

Mana māte, Līga Laila Leonīda Brūniņa, šobrīd strādā pansionātā (tā jau 14 gadus bez pauzēm), visu šo laiku kategoriski atsakās no kopdzīves ar vīrieti, un muļķojas ar Whatsapp (kur arī viņa 5 gadus mani terorizē - katru dienu). Nu kā tad cilvēks var justies droši? Tāpat pirms tam bija tādi paši jautājumi (viņi ir idiotiski), galvenokārt draugos, dažkārt arī Messenger. Šobrīd viņa kategoriski atsakās veikt balls zvanus, savukārt kad es zvanu, vienmēr apzināti iziet ārpus zonas. Un pīkstināt uz Vāciju, man maksā 29 centi par savienojumu, pēc tam 19 centi par minūti, reizinot to ar aptuveni 20 minūtēm par vienu sarunu (kuras laikā viņa atrodas mežā).

Es pats, Valters Brūniņš, 28 gadus vecs jaunietis, šobrīd esmu bez draugiem, bez likumīgā atbalsta, bez naudas jau divus mēnešus (atskaitot manu invalīda pensiju), pie sasistas siles. Mūža griezumā, 9/10 no budžeta aizgāja pārtikai, un tikai tāpēc, ka Whatsapp nebija iespējams izslēgt, kā rezultātā arī naktīs es biju spiests atbildēt, lai tikai nebūtu telefona trokšņošana naktīs. Man nav bērnu, nav bijusi iespēja "doties uz Vecrīgu", investēt, dzīvot savu dzīvi. Pēc būtības esmu lelle, kuru aiz aukliņām rausta mana māte.

Mēs esam nopietnā paaudžu konfliktā, kur dominē prasība cienīt manas tiesības uz privāto dzīvi, tāpat šeit figurē vecāku varas agresīva pielietošana, finanšu kontrole uz sociālās inženierijas pamata. Šīs visas lietas rada konfliktam labvēlīgu augsni, kurā pat gaisa nav. Tā kā esmu sapratis, ka konflikts nav atrisināms (ir neskaitāmas piekāpšanās, pielīšana, aktiermāksla, maģistra līmeņa spējas, psiholoģiskā ietekmēšana), tad tiek rakstīta šī petīcija.

No savas mātes pieprasu atlīdzināt efektus to sekas naudas formā (iemesli iepriekšējās rindkopās) 21% apmērā, turpmāko 8 gadu laikā. Tiesu paātrināti, divos lasījumos,  ilgstoši ignorējot tiesas spriedumu - apķīlāt pensiju kapitālu. Kā papildus nosacījumu pieprasu - aizliegt komunikāciju par ticību, morāles lasīšanu, time waste, idiotiju, narkomāniju, bērnību, darbu un hobijiem, kā arī dalīšanos ar dabas skatiem (ieskaitot Whatsapp/Facebook profila bildi), līdz 3.komunikācijas pakāpei.

Kā nekā, manmīt, mēs taču jau 4 gadus pētā idiotiskus jautājumus, un katru mēnešiem ilgi. Un tu vēl joprojām skaidro, ka atbildes nav saņēmusi, kaut gan ir sniegtas vismaz 100 reižu uz katru jautājumu. Un tikai tāpēc tagad dzīvoju uz ielas jau divus mēnešus.

 

Ar cieņu, Valters Brūniņš.

 

___& Ja gribi teikt, ka negribi ko mainīt dzīvē, vienkārši pasaki: "dzīvosim, redzēsim". &___ /Citāts no Neatliec uz rītdienu/


Valters Brūniņš    Sazināties ar petīcijas autoru

Parakstīt šo petīciju

Parakstoties, es piekrītu, ka Valters Brūniņš varēs redzēt visu informāciju, ko es sniedzu šajā formā.


Es dodu piekrišanu apstrādāt šajā formā sniegto informāciju šādiem nolūkiem:
Apmaksāta reklāma

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...