Viļānu Vidusskolas datortehnikas atjaunošana datorklasē!

Šī petīcija ir radīta priekš Viļānu vidusskolas administācijas, lai aktualizēt problēmu saistītu ar novecojušo datortehniku. Uz atjaunotās datortehnikas Viļānu vidusskolas, Viļānu vidusskolas skolnieki varēs strādāt aktuālākās programmās, kas ir daudz pieprasītākas mūsu realitātē, jo mūsdienu speciālisti nodarbojas ar aktuālākajām programmām, kur ir lielāka funkcionalitāte un daudz svarīgāki rīki, priekš darba veikšanas.

Viļānu vidusskoals datori ir novecojuši. Funkcionālo spēju trūkuma dēļ biežāk rodas tādas problēmas, kā datora raustīšanās, datorprogrammu patstāvīga izslēgšanās, kas ir nevēlami priekš skolēniem, kas veic darbu, jo pastāv risks, ka saglabātā progresa faili var būt bojāti. 


Alekss Korčagins    Sazināties ar petīcijas autoru

Parakstīt šo petīciju

By signing, I authorize Alekss Korčagins to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


VAI

Jūs saņemsiet e-pastu ar hipersaiti, lai apstiprinātu savu parakstu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijas.com to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.
Apmaksāta reklāma

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...