Aizliegt organizēt publisku seksuālās orientācijas demonstrāciju

Latvijā ar vien biežāk, pusaudžiem un jauniešiem pievilcīgā veidā publiski tiek demonstrēta tikai viena seksuālā orientācija - homoseksuālisms un šie pasākumi lielākoties uzskatāmi par publisku aicinājumu pievienoties šai tik ļoti aktīvajai un atraktīvajai kopai. Šāda vienpusīga, uzbāzīga un kliedzoša  vienas seksuālās orientācijas reklāma ir valsts demogrāfiskajai situācijai, kā arī bērnu un jauniešu seksuālajai izglītībai kaitīga. Tā morāli aizskar lielas iedzīvotāju daļas ētiskās un morālās vērtības un uzskatus.

Lai novērstu turpāku plašu homoseksuāļu (heteroseksuāļi neorganizē šādus publiskus savas seksuālās orientācijas demonstrācijas pasākumus) demonstrāciju, praidu u.c. pasākumu, kas vērsti uz publisku savas seksualitātes reklāmu un demonstrāciju, aicinu visus, kuru morālās, ētiskās un cilvēciskās jūtas un vērtības aizskar šie aicinājumi un demonstrācijas, parakstīt petīciju ar mērķi organizēt tautas nobalsošanu vai referendumu par šādu pasākumu aizliegumu (neatkarīgi no tā kādu seksuālo orientāciju plānots reklamēt un demonstrēt).

Parakstīt šo petīciju

By signing, I authorize Inga Gavena to hand over my signature to those who have power on this issue.


VAI

Jūs saņemsiet e-pastu ar hipersaiti, lai apstiprinātu savu parakstu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijas.com to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.

Apmaksāta reklāma

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...