Aizdevuma piedāvājums starp atsevišķām

Sazināties ar petīcijas autoru

Šīs diskusijas tēma tika automātiski izveidota, lai apspriestu petīciju Aizdevuma piedāvājums starp atsevišķām.

jorexloyte@hotmail.fr

#1

2013-10-07 20:55



Mēs dodam katram aktīvam cilvēkam aizdevums līdz 100,000 eiro atmaksājamu 60 ikmēneša maksājumos par 2 procentiem procentiem atkarībā no jūsu spējas, lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet
jorexloyte@hotmail.fr

#2 Nelegālu saturu ? Palīdziet mums

2013-10-07 20:56

Nelegālu saturu ? Palīdziet mums

Sveiki ,
Es esmu atsevišķu finanšu eksperti, kas var sniegt jums aizdevumu , sākot no 3000 € līdz € 10.000.000 likmi 3 % gadā, lai jebkura persona , kas spēj maksāt un apstākļi , kas padara dzīvi vieglāku . Jomas, kurās es varu jums palīdzēt :
* Finanšu
* Home Loan
* Investīciju kredīts
* Auto Loan
* Parāda konsolidāciju
* Line of Credit
* Otrais Hipotēku
* Iegāde kredītu
* Personal Loan
Jūs esat iestrēdzis , aizliegts bankā un jums nav par labu bankām, vai jūs labāk ir projekts , un nepieciešams finansējums , slikta kredīta vai ir nepieciešams naudas, lai samaksātu rēķinus , naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību . Tātad, ja jums ir nepieciešams naudas aizdevums nevilcinieties sazināties ar mani , lai uzzinātu vairāk par manu
ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Atturēties persona nav nopietni
paldies nevar sazināties ar mani pa e-pastu

jorexloyte@hotmail.fr

#3 Aizdevuma piedāvājums starp atsevišķām

2013-10-07 20:57


i need to be sure for 100% that there will no be upfront fees and bank transfer costs or non-collateral costs.
Because i had bad experience with previously lenders who told me that there will no be costs advanced, but after i give to them all my personal information they start asking for upfront fees, bank transfer costs, insurance costs and other costs to be transfered to them throught western union, and after i made those paymens they just dissapeared and i lost my money and don`t get the loan from them!
I dont want to be scamed again!