Atjaunot amatā NMPD vadītāja vietnieku Mārtiņu Šicu.

Sazināties ar petīcijas autoru

Šīs diskusijas tēma tika automātiski izveidota, lai apspriestu petīciju Atjaunot amatā NMPD vadītāja vietnieku Mārtiņu Šicu..

saule

#251

2013-12-11 08:35

Mūsu ģimene tur īkšķus par Jūsu palikšanu amatā un taisnību.
Ceram ka kads tomer to ņems verā.

Viesis

#252

2013-12-11 08:37

Vai valstsviriem par sho lemumu KAUNS NAV???????

Viesis

#253

2013-12-11 08:37

Esmu par godigumu
ligita

#254

2013-12-11 08:38

esmu par godīgumu

Viesis

#255

2013-12-11 08:38

Atjaunot amaataa!!
lady

#256 Mēs neesam niecības

2013-12-11 08:42

izlasiet un atbalstiet lai visi zin ko musu valdiba velas noslept

vakar 16:41
KRISTAPS LICIS

Saņemtās vēstules -

Sveiki par Maximas upuriem zināms tas ka,tika oficiāli iznesti 54 ko zin tauta īstenībā iznesa 58 ( tas bija pēdējais numurs uz maisa) tos pārējos nesa ārā caur melno izeju,+ vairāki bērni kuri atrodas Bērnu slimnīcā( morga darbinieki saka ka nespēj ģērbt) pieļauju domu ka vairāk pa 60 cilvēki ( šī informācija ir droša jo mana radiniece taisa vainagus,bērēm un sadarbojas ar šīm firmām un tā firma kas veda mirušos bija firma Paradisus un viniem pēdējais cipars bija 58 pieaugušie+ bērni( tik nezinu cik)

P.S manu vārdu nekur nepublicēt esmu anonīms( šī informācija ir 100% patiesa) esmu gatavs stāties temīdas priekšā.....................

Labdien!
Man šajā traģēdijā arī gāja bojā kāds cilvēks, ceturtdien glabājām Bolderājas Jaunajos kapos. Pati savām acīm redzēju blakus kapiņu ar 2002. gadā dzimuša puisīša vārdu, miršanas datums 21.11.13.Mana draudzene esot redzējusi vairākus bērnu kapiņus, nu nevar būt, ka tieši šajā datumā dabīgā nāvē mira vairāki bērni, Bail paliek par to, kādā veidā liek klusēt tik daudz cilvēkiem, vai tie ir draudi...

sveiki,
Jums rakstā bija lūgums uzrakstīt jebkādu info par iespējamu maldināšanu mirušo skaitā. Kas tad man ir sakāms? dažas dienas iepriekš manu un draugu FB profilus pāršalca vismaz trīs jauni raksti no trīs dažādām personām, ka mums tiek melots par mirušajiem, vēl pie tam , ka mirušo skaitu jāpapildina tieši bērniem. pirmajā rakstā kāda sieviete bija šokā par to, ka viņas paziņu lokā divas ģimenes zaudējušas bērnus. vienam bērnam 4 gadi, otram 7. Bet medijos par to netiek runāts! otrajā rakstā kāds vīrietis bija rakstījis pārdomas par to, ka tajā laikā, kad notika traģēdija, MAXIMA iepirkās daudzi bērni, kuri tika izņemti no bērnu dārziem, skolām, un ir pat šim vīrietim zināma ģimene, kurai bērns nosities kopā ar auklīti. Trešajam rakstam bija apmeram tāds pats saturs kā pirmajam, tikai ar atšķirīgiem bērnu vecumiem... otrajā dienā, kad gribēju šos rakstus atarst un ieteikt , pārkopēt un ielikt citos medijos, es tos vienkārši nevarēju atrast! arī mani draugi,kuri bija ieteikuši rakstus , bija mazliet pārsteigti, ka tos vairs nevarēja atrast ne fb, ne spokos, ne pat atslēgas vārdus rakstot mūsu mīļajā GOOGLE. tad rodas jautājums: ja tajos rakstos,pieņemsim, nebija ne kripatas taisnibas, kur viņi šobrīd ir??? Kurš šo informāciju uzrauga, dzēš, un - kāpēc? Varbūt ir iespēja šos rakstus kaut kā atrast, jo saka, ka viss, kas ielikts netā tur arī paliek.It kā mediji seko līdzi visam internetā rakstītajam un tas viss tiek pārcilāts pat BEZ TABU. kaut kā par šiem raktiem neviens īpašu uzmanību neizrādīja + atceros, ka pirmajam rakstam, ko es lasīju, bija pie 13 000 ieteikumu un "laiku". Tātad Latvijā jābūt vēl daudz vairāk cilvēkiem, kam šī informācija nav sveša! Tas arī no manas puses viss.

Sveiks runājot par to Maximu, mana mamma pastāstīja to,ka viņas darbā klīst baumas, ka viņas kolēģei vīrs strādā morgā un viņš esot teicis, ka tur IR miruši bērni,bet to nepublicē,jo itkā likums neļauj.

Labvakar!Rakstu sakarā ar nelaimi zolitūdes gadijumā! Atvainojos par kļūdām,!!!
Man patiešām žēl ka nākas apstiprināt info par bērniem,un to ka skaits ir lielāks!
Un pamats klusēšanai patiesi ir tas ka tā ir cita kategorija katastrofāli,un globāli ja bojāgājušie ir bērni,un vairāk kā 60 vienības!
Mana mammas draudzene strādā morgā,un otrajā naktī tika izsaukta no mājām lai "salimētu,sašūtu,exkuminētu"līķus,no kuriem 6bija bērni!
Un vairāki arī ārvalstu pilsoņi,par kuriem vispār cik noprotams netiks ziņots,jo viņi te tāpat Lv uzturējušies Ntos gadus bez jebkādas intereses no ģimenēm utt!
3 līķi bij pa gabaliem ko maisos,kājgalī uz cita rēķina iznesa!
Mans Tēvs strādā VUGD,.tiesa citā pilsētā,bet tas nemaina faktu ka dienesta rācijas dzird VISI depo!
Un Tēvs negribēja par šo pat runāt,jo nav atļauts.vismaz pa tel! satiekot klātienē nolieca galvu un apstiprināja ka tā ir bēdīga patiesība,un ka pat vienam glābējam ir smagi sadragāta psihe,pēc tā kad izscēla bērniņu bez galvas (3gadi )
Par bērniem nesludina ari uz tā pamata ka sāktos šaušulīgi nemieri! Kas Man šķiet ir pa ļoti nepieciešams,lai nekad mūs Latviju,un mīļos neuzdrošinātos uzskatīt par niecībām,ar kurām var spēlēties!...............

/Avot: http://spoki.tvnet.lv/profils/aris1188/

Viesis

#257

2013-12-11 08:49

Šausmas, kas notiek Latvijā? Augstos krēslos iebīdītie, ar visai apšaubāmu reputāciju, lemj par godīgu cilvēku atrašanos amatā, murgs!
Tā tas palikt nedrīkst!

Viesis

#258

2013-12-11 08:49

pensionāre
TURATIES - CIENĪJAMĀ ŠICU ĢIMENĪTE- LAI DIEVS JŪS SVĒTĪ DOD SPĒKU UN VESELĪBU-
PRIEKŠĀ GARŠ CEĻŠ LĪDZ UZVARAI-BET UZVARA JŪSU.

Viesis

#259

2013-12-11 08:51

Mārtiņš ir malacis-lai turas!Daudziem valdības vīriem jau nepatīk,ka lietas sauc īstos vārdos.Bet ir pienācis laiks-to darīt!Nevaram,tā turpināt dzīvot, vienos melos un solījumos!

Viesis

#260

2013-12-11 08:57

Cilvēkiem ir jāzina patiesība!

Viesis

#261 Aizstavībai.

2013-12-11 09:04

Sica kungs,mēs lūgsim Dievu,lai Dievs iejaucas jūsu situācijā,un jums palīdz atgūt darbu un iegūt taisnību.Ja Dievs iejauksies,Viņš noliks pie vietas tos negodīgos,ļaunos cilvēkus,kas nostājušies pret jums.

Viesis

#262

2013-12-11 09:10

Mārtiņš Šics ir īsts Latvijas Goda pilsonis spriežot pēc viņa darbiem, fantastiskās kuplās ģimenes un varētu būt arī jaunais Ministru prezidents!
Atbalss

#263

2013-12-11 09:11

Vienkārši liels kauns par mūsu valsts varenajiem, kuri atklājuši šādu " pārkāpumu" un paši rīkojas pēc principa " klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem! Nu ļaujiet taču strādāt tiem, kas to vēl dara godīgi un izvērtējiet paši savu darbu godīgumu!

Viesis

#264

2013-12-11 09:15

Atjaunot amatā šo cienījamo Latvijas pilsoni-atstādināšana ir netaisna rīcība

Viesis

#265

2013-12-11 09:16

Medicīnā nokalpoju 40 gadus un ļoti labi zinu ,kā izveidojās ,,Katastrofu medicīnas centrs,, . Zinu cik daudz darba tajā ieguldīja vadītājs .kurš ir profesionāls ,gudrs vadītājs .
Domāju ,ka negods tam ,kas viņu attcēla ,kurš pats medicīnā nekā īpaša nav izdarījis ---bijis parasts ierēdnis ,kurš šoreiz izdarījis katastrofālu kļūdu,kas ar steigu jānovērš---tādi ierēdņi nevar spriest par profesionāļu darbiem .

Viesis

#266

2013-12-11 09:23

Tas ir nožēlojami,ka valstī ir tādi zemiski cilvēki,kas tikai iznīcinot citus,gūst gandarījumu un jūtas labi.Ne jau Latvija ir slikta,slikti cilvēki koriģē dzīvi te dzīvojošiem...
Turies,Mārtiņ,tevi Viesītē atceras,arī 90-gadīgas sirmgalves,tāpēc zini,par tevi ir daudz vairāk cilvēku,bet ne katrs spēj uzrakstīt,diemžēl.....
Izturību ,un ļoti ceram,ka vismaz šinī gadījumā taisnība uzvarēs,cilvēcīgais saprāts būs augstāk par šo zemiskumu

Viesis

#267

2013-12-11 09:29

Mārtiņš šics godavīrs.

Viesis

#268

2013-12-11 09:34

Lai šī darbība sasniegtu mērķi cienījamo, godīgo, patieso Šica kungu atjaunot amatā, sodu Ploriņam ar publisku atvainošanos Šicam, samaksāt Šica kungam par morālo kaitējumu un par tik rupju kļūdu atlaist Ploriņu no ieņemamā amata,...nu cik tad var ,,kļūdīties"...


Viesis

#269

2013-12-11 09:38

Paldies Šica kungam par godprātīgu savu darba pienākumu pildīšanu! Patiesā cieņā, un pieprasam atjaunot amatā šo godprātīgo cilvēku ar Lielo burtu!

Viesis

#270

2013-12-11 09:39

dr. PLOTI'N'S ir 'loti v'aj's vad'it'ajs,ta'cu godk'ar'igs, nevar sev blakus ieredz;et pieredz'eju'so DR.M'SICU.Paciet'igi gaid'ija izdev'ibu lai atbr'ivotos no sava vietnieka,ir ar'i atradis atbalstu VM,kur v'ajo ier'ed'nu netr'ukst l'idz'igi dom'jo'sos samekl'et 'loti viegli VM.

Viesis

#271

2013-12-11 09:42

Tas ir joks????

Viesis

#272

2013-12-11 09:48

Ja cilvēks rīkojas godprātīgi un pēc sirdapziņas, tad, redz, viņš pie mums tiek sodīts. Tāda nožēlojama valsts!

Viesis

#273

2013-12-11 09:53

Es ļoti ceru, ka viss nokārtosies un cilvēks, kas grib strādāt- beidzot varēs atsākt savu darbu.

Viesis

#274

2013-12-11 09:54

Mārtiņš Šics man kā mediķim ir viens no profesionālākiem vadītājiem veselības pakalpojumu sniegšanas jomā.

Viesis

#275

2013-12-11 09:55

Paldies par GODPRATIGU darbu!
Citiem valdiibaa esosiem buutu jaaiemaacaas,kas tad iisti ir GODAPRAATS!!!