Возбудить уголовное дело, по факту разжигания меж национальной

Quoted post

Jānis

#9 Jānis

2012-03-30 22:59

Tas vispār ir okupantu piemineklis, nevis uzvaras. Ja kādam ļoti gribas, lai ved uz Krieviju, bet Latvijā okupācijas pieminekļiem NAV vietas!

Atbildes


Viesis

#15 Re: Jānis

2012-04-04 11:29:44

#9: Jānis - Jānis

 

Visa pasaule ir karojusi ar fašistiem, tikai latvieši ar Krieviju. Vai Jums neliekas ka Jūs oficiāli atzīstat, ka esat fašistu tauta?


Viesis

#20 Re: Jānis

2012-04-05 21:43:38

#9: Jānis - Jānis

Ko tu vel stulbenis izdomas

Izvēlēties segvārdu

#44 Re: Jānis

2012-04-09 09:42:46

#9: Jānis - Jānis

Tu esi istais Latviešu puika?nee neesi gan tapeic ka tu pat vesturi nezini,tu šeit muldi par okupaciju kada okupacija ja valsti iedota neatkariba bet vinja to padirš? Latvija nekad nebija okupeta,ta ir no tiem valstim kura pati lien visur un visiem pak..a,a pectam raud ka mus Okupeja mums bija slikti, ziniet ko labak es dzivotu PSRS laikos neka ES. A un ja jus sakat par okupaciju nu tad ES mus Okupeja mes neesam Briva valst,Latviešu tautibas pilsoni Domajat taču ar galvam a ne ar kapostiem!!!! Es esmu latvijas pilsonis,es šeit piedzimu un dzivoju, bet man kauns par jumsim,ko jus rakstat ir pilnigais Arprats!!!!


Viesis

#55 Re: Jānis

2012-04-10 03:01:49

#9: Jānis - Jānis

Pareizi, Jāni, tas ir piemineklis padomju otrreizējajai Latvijas vai vismaz Rīgas okupācijai. Šis piemineklis laikam saucas "Rīgas atvbrīvotājiem". Faktiski padomju armija nevis atbrīvoja Rīgu, bet gan padzina vienus okupantus, lai okupētu to paši. Un šī fakta neatzīšana ir pamats naidam. Nost komunismu, mūžīgs lāsts Staļinam un viņa kliķei un nožēla un nicinājums  tiem pamuļķiem, kas lej asariņas un dzer šņabīti viņiem par godu, apkārušies ar komunistiskajiem bleķiem.


Viesis

#67 Re: Jānis

2012-04-10 20:22:19

#9: Jānis - Jānis

TU ESI PATS OKUPANTS SAVAS TAUTAS


Viesis

#169 Re: Jānis

2014-02-03 20:45:45

#9: Jānis - Jānis

Togda snesi naher polovinu Latvii ved' eto napominaet ob okupacii.