Kauns par Latviju un latviešiem!

Quoted post


Viesis

#3 Re:

2012-03-20 13:09

#1: -

Mani latvieshu draugi , krievu valodu loti slikti zin, pat atbildeet nevar uz elementariem jautajumiem!!

Krievi latviesu valodu saprot daudz labak. Kam taa tava latviesu valoda ir vajadziiga??? Sii pat nav ES valsts sitaa Valsts ir NEKAS. Latviesi tik dirsaa lien lai kaa suniem pamestu kaadu kumosu, kuru valdiiba atri sabaazh savaas kabataas, taa tava isstaa Latvija patriot debiilais, kurai ir uz teviim uzsplaut. Tikai NVS vastis drriz uzdirisiis virsuu Latvijai a r visu muldesanu un velmi krievus padziit, tu lasi ko tavi kolegi raxta, NEJAU tika probleema ir satversmee bet gan JUUS velaties lai krieviem te ne teiksanas nebutu ne arii dziivosanas, tu esi pilniigs idiots!!!!! pats neko nesajeedz !!!!

Atbildes

Z

#5 Re: Re:

2012-03-20 22:20:17

#3: - Re:

Krievi latviešu valodu labāk zin? Kur Tu dzīvo? Mežā? LAtvijā ir vairāki simti, kuri šeit dzīvo jau vairāk par gadu un ne vārda nemāk pateikt krieviski.

Tev nav kauns dzīvot Latvijā, ka to saukā par kaut kādu suņu zemi u.t.t.? Lasot šādus tekstus es aizvien vairāk saprotu, ka labāk būt neglābjamam patriotam, nevis tādam daiļdirsējam, ka Tu, kuram nekur nav labi.

Un kāpēc, lai tādu kā Ušakovs neizsūtītu no valsts? Viņš ir lauzis savu zvērestu saistībā ar parakstiem par krievu valodu, par to vien viņam vajadzētu naudas sodu uzlikt, ielikt aiz restēm uz pāris gadiem un pēctam uzlikt liegumu uz iebraukšanu Latvijā.